Jul 9th پاسخگویی با تاخیر تا پایان هفته در بخش پشتیبانی

باسلام.

با توجه به پاره ای از مشکلات پاسخگویی تا پایان هفته با کمی تاخیر خواهد بود.

ما همواره در حال رفع این موضوع هستیم و بزودی در همین اطلاعیه اعلام خواهیم کرد.

با تشکر

May 11th انتقال سرور سوم میزبانی و نمایندگی از فرانسه به آلمان

باسلامبا توجه به ارتقای کیفیت سرور اقدام به انتقال سرور فرانسه از دیتاسنتر OVH به دیتاسنتر آلمان کردیم. در حال حاضر اکانت ها در حال انتقال می باشد و این انتقال حدودا 90 درصد انجام شده است.آی پی ... بیشتر »

Jan 13th افزایش هزینه یورو از 4200تومان به 4600تومان

با سلام.با توجه به افزایش چشم گیر نرخ ارز و اسکانس و PayPal هزینه تمامی سرور های هتزنر از امروز به بعد با نرخ 4600تومان به ازای هر یورو محاسبه می شود.هزینه سرور های اختصاصی در وب سایت بزودی آپدیت می ... بیشتر »

Jan 13th الزام به استفاده از Relay و عدم ارسال ایمیل اسپم(هرزنامه)

با سلام خدمت تمامی کاربران سرور اختصاصی هتزنر آلمان,لطفا متن زیر را با دقت مطالعه فرمایید. با توجه به اخطار هایی که طی ماه گذشته از سمت دیتاسنتر دریافت کردیم مشتریان زیادی اقدام به ارسال ... بیشتر »

Nov 6th مشکل در دیسک های SSD سرور 232 (بروزرسانی ساعت18:22 شب). - حل شد

با سلام خدمت کاربران گرامی. با توجه به قطعی های اخیر سرور 136.243.145.232 و بررسی هایی که طی ساعات گذشته توسط دیتاسنتر صورت گرفت متوجه شدیم دیسک های SSD سرور فوق دارای ارور در هنگام تست هستند. پاسخ ... بیشتر »

Nov 3rd جعل اسم یاس آی تی و استفاده از آن در شبکه های اجتماعی

با سلام. اخیرا مشاهده شده تا عده ای سودجو و فرصت طلب با ایجاد آی دی هایی مشابه با نام برند ما در شبکه های اجتماعی در تلاش برای وارد کردن لطمه به نام و عنوان ما هستند.حتی گزارش شده که از کاربران ... بیشتر »

Jul 31st برخورد با کاربران خاطی سرورهای اختصاصی و ابیوز از سمت دیتاسنتر.

با سلام و خسته نباشید.نکته: این خبر مخصوص افرادی است که از خدمات سرور اختصاصی آلمان(هتزنر) و فرانسه( OVH ) یاس آی تی استفاده می کنند , می باشد.با توجه به اینکه در ماه های اخیر از سمت دیتاسنتر ابیوز ... بیشتر »

Mar 18th خدمات میزبانی وب فراداده با یاس ای تی ادغام گردید

با سلام و احترام.ضمن تبریک فرا رسیدن ایام نوروز خدمت کاربران عزیز شرکت فراداده ( faradadeh.com ) با توجه با هماهنگی های انجام شده با مدیریت محترم شرکت فراداده سامانه بینالود (ثبت 4247) تمامی سرویس های ... بیشتر »

Jan 11th اطلاعیه مهم در رابطه با انتقال سرویس های XPHOST! کاربران XPhost توجه کنند.

با سلام خدمت کاربران وب سایت xphost.irبا توجه به هماهنگی های انجام شده با مدیریت وب سایت xphost.ir تمامی سرویس های اعمم از میزبانی وب معمولی/ پر بازدید / نمایندگی ها / مستر ریسلر ها / آلفا ریسلر ها و سرور ... بیشتر »

Dec 9th انتقال سرور هاستینگ از فرانسه به آلمان

با سلام خدمت کاربران.----% این قسمت مخصوص سرویس های میزبانی وب معمولی , پر بازدید و پر حجم می باشد %----پیرو مشکلات پیش آمده در دیتاسنتر OVH فرانسه در رابطه با سرور هاستینگ با آی پی 5.135.0.84 افرادی که ... بیشتر »

Powered by WHMCompleteSolution