�است،هاست ارزان،هاست پرسرعت،ریسلر نامحدود،مسترریسلر،آلفامستر ریسلر،سوپرآلفامستر ریسلر،نمایندگی هاست نامحدود،دامنه،دامنه ارزان،دامنه بین المللی،هاست چت روم،هاست خوب،میزبانی وب حرفه ای،یاس آی تی

�است،هاست ارزان،هاست پرسرعت،ریسلر نامحدود،مسترریسلر،آلفامستر ریسلر، سوپرآلفامستر ریسلر، نمایندگی هاست نامحدود ، دامنه،دامنه ارزان،دامنه بین المللی،هاست چت روم،هاست خوب،میزبانی وب حرفه ای،یاس آی تی

�است،هاست ارزان،هاست پرسرعت،ریسلر نامحدود،مسترریسلر،آلفامستر ریسلر،سوپرآلفامستر ریسلر،نمایندگی هاست نامحدود،دامنه،دامنه ارزان،دامنه بین المللی،هاست چت روم،هاست خوب،میزبانی وب حرفه ای،یاس آی تی

پشتیبانی تلفن اداری فقط در ساعات کاری انجام میگردد | جهت تماس در ساعات غیر اداری می توانید با شماره 09307405414 تماس حاصل فرمایید
چرا یاس آی تی ؟

پاسخگویی 24 ساعته 

شما میتوانید به راحتی و 24 ساعته در طول 7 روز هفته با ارسالدرخواست پشتیبانی،گفتگوی آنلاین و تماس با پشتیبانی یاس ای تی در ارتباط باشید.متوسط زمان پاسخگویی 15 دقیقه میباشد.

تجربه بالا

یاس ای تی با بیش از ده سال تجربه کاری و همچنین مشتریان سازمانی و دولتی بسیاری را بر روی سرور های خود جای داده است. سابقه طولانی یاس ای تی آسایش خیال کاربران را به همراه داشته است.

گارانتی بازگشت هزینه 

بازگشت هزینه در سرویس های یاس ای تی تا هفت روز قابل بازگشت میباشد ، جای هیچ نگرانی نیست شما میتوانید چنانچه مشکلی در سرویس ارائه شده مشاهده نمودیدر هزینه خود را پس بگیرید

امنیت 

امنیت جایگاه ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد.یاس ای تی تمام تلاش خود را برای ارائه سرویسی امن میکند.استفاده از فایر وال های نرم افزاری و سخت افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات یاس ای تی در این جهت می باشد.

استفاده از نرم افزار های دارای Licence

یاس ای تی بر خلاف برخی از شرکت ها برای تمامی نرم افزار های خود Licence قانونی خریداری کرده است.بنابراین استفاده از آخرین نسخه نرم افزار ها همیشه محیا است که این امر تاثییر زیادی در امنیت سرور های خواهد داشت.

استفاده از دیتاسنتر های مطرح و معتبر دنیا

یاس ای تی با استفاده و همکاری از دیتاسنتر های مطرح و معتبر دنیا توانسته است سرویس های با کیفیتی را ارائه کند. دیتاسنتر نقش بسیار زیادی در کیفیت سرویس ها و بالا رفتن زمان دسترسی دارد.

استفاده از بهترین و جدید ترین سخت افزار های دنیا

استفاده از سخت افزار مخصوص سرور موجب افزایش طول عمر سرور ها و همچنین پایداری سرور ها میگردد.و احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و قطعی های احتمالی کاهش میباد.

تحول آنی سرویس ها

سفارشات شما در یاس ای تی پس از پرداخت به صورت انی و هوشمند ایجاد شده و کلیه اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال میشود.

بکاپ گیری منظم

یاس ای تی از تمامی سرویس های خود به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه بکاپ تهیه کرده و  در صورت بروز هر مشکلی احتمالی نسخه پشتیبانی کاربران در دسترس خواهد بود.یاس ای تی برای بکاپ گیری از سرویس های خود از سرور هایی جدا استفاده میکند

مالکیت سرورها

یاس ای تی برای سرویس دهی از سرویس های شرکتی دیگری استفاده نمیکند و خود مالک سرور های خود بوده و تمامی سرور های یاس ای تی در دیتاسنتر های معتبر و مطرح دنیا نگه داری میشود .

مانیتورینگ پیشرفته و خودکار

کلیه سرویس های یاس ای تی از نقاط مختلف دنیا توسط بهترین نرم افزاری های مانیتورینگ  در حال تست و مانیتورینگ میباشد.و این امر باعث میشود تا در صورت بروز هر مشکلی یاس ای تی بلافاصله از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار شود.

انتقال رایگان وبسایت شما

یاس ای تی وب سایت شما را در هر کنترل پنلی که باشد در کمترین زمان ممکن به بهترین نحو ممکن منتقل میکند ، اگر هم اکنون از سرویس خود راضایت کافی را ندارید جایی هیچ نگرانی برای انتقال نیست یاس ای تی وب سایت شما را به صورت رایگان منتقل میکند.

کنترل پنل مدیریت سرویس ها

یاس ای تی علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی می توان آنها را مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.